Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects zachęcamy do wzięcia udziału w kampanii „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mogą wylosować bezpłatne kursy zawodowe – jako upominek w zamian za oferowaną dobroczynność. Do tej pory treningi rozlosowano wśród dziewięciu pracodawców – w każdym miesiącu losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Laureat będzie miał możliwość wybierac lokalizację kursu, najepszą dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - tematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od kompetencji interpersonalnych, przez przywództwo i motywowanie albo negocjecje czy obsługę klienta, po marketing i reklamę.

W przeszłości z naszej pomocy skorzystali: Związek Rzemiosła Polskiego, Centrum Edukacji i Kultury "Zenit" - inż. Ryszard Girczyc, Opolska Izba Gospodarcza, Office MK Mirosław Krętkowski Informatyczne Centrum Szkoleniowe.

Nagrodzone projekty: Warsztaty międzypokoleniowe obejmujące osoby po 55 roku życia i młodzież do 25 roku życia jako szansa na wzajemne porozumienie się pokoleń i rozwój potencjałów tych dwóch grup społecznych, Podnoszenie kwalifikacji doradców rolniczych w zarządzaniu projektami UE, Z komputerem za pan brat, Język angielski i język migowy szansą na lepszą prace, W każdej starości jest iskierka młodości

Warsztaty dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym prowadzimy w obiektach kongresowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Zielony Poemat w Tyliczu i Diamentowy Dąb w Brzegu.

Naszym partnerem w tej akcji jest spółka badawcza Szkoła Biznesu z Krakowa. Jest to ekspert w tematyce gier edukacyjnych, wyjazdów team building i niektórych treningów kształtowania kompetencji interpersonalnych. Wspólnie oferujemy Państwu wymienione tutaj rozwiązania:

- Licencjonowane gry szkoleniowe z tematyki kierowania projektami, myślenia strategicznego, finansów dla niefinansistów, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji a także sprzedaży i polityki handlowej

- Zespolowe projekty team building o jednoznacznie edukacyjnym odcieniu – programy rozwijające kompetencje z zakresu budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Warsztaty biznesowe z poniższego zakresu: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, przywództwo, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej organizacji zapewniamy rabat na wszystkie opisane tutaj usługi – 30procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie przygotujemy na życzenie mentoring pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: