Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Moja historia

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, w których większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Instrumentalne traktowanie pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, które często się spotyka w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, zapoznać się z jej planami, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z dużą ilością prywatnych firm, jak również z administracją, urzędami i fundacjami. Pracuję z podmiotami, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli w procesach rekrutacji i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także licznych publikacji w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku wysoki poziom poufności, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz poprawiam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: