Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Programy licencjackie – wyjazdy do USA

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasza kadra przygotowuje seminaria i notyfikacje standaryzacyjne dla maturzystów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na uznawaną przez instytucje edukacyjne aplikacje do tamtejszej szkoły wyższej. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. poniższe kursy: 

Formalna definicja kursów nr O55/USA:

Warsztaty z dziedziny inżynierii technologicznej dają uczniom możliwość skupienia się na jednym lub kilku obszarach technologii przemysłowej. Studenci wykorzystują procesy technologiczne do rozwiązywania rzeczywistych problemów inżynierskich; rozwijać wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania, modyfikowania, używania i stosowania technologii; a także może projektować i budować prototypy i działające modele. Tematy poruszane na kursie obejmują charakter technologii, wykorzystanie technologii i procesów projektowych. Zasady kursów inżynierskich zapewniają studentom zrozumienie dziedziny inżynierii / technologii. Studenci zwykle badają, w jaki sposób inżynierowie używają różnych systemów technologicznych i procesów produkcyjnych do rozwiązywania problemów; mogą również docenić społeczne i polityczne konsekwencje zmian technologicznych.

Charakterystyka programów nr E95/USA:

Seminaria z zakresu obsługi komputera i umiejętności w miejscu pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z umiejętnościami obsługi komputera. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja kursów nr L96/USA:

Studia niezależne od biznesu i marketingu, często prowadzone z instruktorami lub profesjonalistami jako mentorami, umożliwiają swoim kursantom zapoznanie się z interesującymi zagadnieniami związanymi z biznesem lub marketingiem. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr D29/USA:

Kursy w niezależnym badaniu edukacji zdrowotnej, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają uczniom zapoznanie się z tematami związanymi z edukacją zdrowotną i zdrowotną. Niezależne studia mogą dać uczniom możliwość poszerzenia praktycznych zdolności w danej aplikacji, poznania tematu o szczególnym znaczeniu dla większej szczegółowości lub rozwinięcia bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja kursów nr K63/USA:

Programy Computing Systems oferują szeroką eksplorację wykorzystania komputerów w różnych dziedzinach. Kursy te mają szeroki zakres treści, ale zazwyczaj obejmują wprowadzanie systemów robotyki i sterowania, projektowanie wspomagane komputerowo, systemy wytwarzania wspomagane komputerowo i inne technologie komputerowe związane z aplikacjami przemysłowymi.

Formalna definicja kursów nr N43/UK:

W tych kursach uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności dotyczące poszczególnych aspektów obróbki metali (takich jak odlewnictwo lub metalurgia), które nie zostały opisane w inny sposób.Tagi: